Muzyczna Lista Luzomanii 3

Zapraszam do udziału w głosowaniu na drugą Muzyczną Listę Luzomanii. Pierwsza 10-ka zaprezentowanych na poniższej liście to utwory, które zyskały w poprzednim głosowaniu najwięcej Waszych głosów. Pozostałe 15 to moje propozycje, w większości oparte na sugestiach, które przesłaliście mi w poprzednim głosowaniu.

 

Wszystkich chętnych do udziału w głosowaniu proszę o:

1. wejście na listę 25 +5 i zaznaczenie 10 z 25 już podanych pozycji (poprzez wybranie „tak” w rozwijanym menu pod każdą z piosenek)

2. Możecie również podać swoje propozycje na końcu listy w 5 pustych rubrykach. Wezmę je pod uwagę przy układaniu ewentualnej następnej edycji listy.

Zachęcam do zerknięcia na kanał Luzomanii na youtube, gdzie znajdziecie wiele innych przykładów luzo-muzyki.

Proponowane przez Was pozycje powinny mieć następującą postać: nazwa zespołu lub imię i nazwisko wykonawcy oraz tytuł piosenki.

3. Proszę nie zapomnieć o wypełnieniu rubryki w której proszę o podanie swojego imienia, nazwiska i emaila. Głosy oddane anonimowo nie będą brać udziału w losowaniu nagrody.

4. Jeśli nie jesteście jeszcze fanami Luzomanii na facebooku, to aby wziąć udział w losowaniu nagrody należy go polubić :)

 

Głosowanie zostanie zakończone 18.01.2015 Również w tym dniu po godzinie 20.00 opublikowane zostanie zwycięskie TOP10 – na blogu Luzomania i na jego fejsbukowym fanpage’u.

Zachęcam do głosowania – wśród uczestników, którzy wezmą udział w głosowaniu, wylosowany zostanie przewodnik mojego autorstwa „Lizbona i Środkowa Portugalia”, wydawnictwa ExpressMap razem z dołączoną do niego płytą Beto Betuka.

przewodnik

Muzyczne propozycje, które pozwoliłem sobie zaprezentować celowo są bardzo różne, jeśli chodzi o styl muzyczny, łączy je jednak jedno – należą do muzycznego nurtu znanego pod wspólną nazwą muzyki luzofońskiej.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
  • Facebook